Porsche Inter Auto

Świętujmy razem 10 lat PIA

Let’s celebrate together!

Rok 2022, w którym świętujemy naszą jubileuszową obecność na rynku polskim, dedykujemy wszystkim otaczającym nas klientom, partnerom biznesowym, pracownikom i współpracownikom. Z tej okazji przygotowaliśmy 10 projektów, 10 inicjatyw uwzględniających wydarzenia i wartości opierające się w głównej mierze na społecznej odpowiedzialności biznesu; na inicjatywach uwzględniających interesy społeczne, ochronę środowiska, oraz relacje z wszystkimi partnerami. Wśród zaplanowanych aktywności będzie można także wygrać 10 wartościowych nagród.Zapraszamy do wspólnego świętowania!

ludzie

AKTUALNOŚCI

mini-licytacje

Licytuj z WOŚP!

Dołącz do rodziny Porsche

W 2022 roku przygotowaliśmy 10 projektów, 10 inicjatyw uwzględniających wydarzenia i wartości opierające się na społecznej odpowiedzialności biznesu. Pierwszym projektem był udział w 30 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziesiątą, ostatnią inicjatywą zamykającą nasz projekt jest również czynny udział w 31 finale WOŚPu.

mini-vwup

10 Limitowanych samochodów

10 lat, 10 akcji.

W salonach Porsche Inter Auto cały rok 2022 upłynął pod znakiem liczby 10. Biorąc udział w akcjach społecznych, charytatywnych, czasami związanych ze sztuką albo zdrowiem mieliśmy okazję doświadczyć wielu wspaniałych chwil i emocji.

mini-paczka

Szlachetna Paczka

Porsche Inter Auto daruje radość na święta.

Tu nie chodzi o prezenty jakie kupimy, a o pomoc, którą możemy zaoferować. Dlatego dołączyliśmy do udziału w Szlachetnej Paczce, która jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce.

Na 10 lecie naszej firmy przygotowaliśmy 10 akcji prospołecznych, które z radością wprowadzamy w życie.

walking-pia

WALKING PIA

Zdrowe nawyki w Porsche Inter Auto

W Porsche Inter Auto promujemy kulturę ruchu jako skutecznego sposobu na integrację zespołu oraz well-being każdego z nas. W związku z tym rozpoczynamy akcję Walking PIA, której wynikami będziemy się dzielić na naszych kanałach social media. Cel? Zbieramy razem kolejne 10 000 km. Czy damy radę? Przekonamy się już niedługo!

Movember

Movember

Movember to ogólnoświatowa akcja, która ma na celu zwrócenie uwagi na profilaktykę przeciwnowotworową u panów.

Z okazji 10-lecia dołączamy do wspierania inicjatywy i zapuszczamy modę na wąsa. Szukajcie wyjątkowych samochodów w naszych salonach.

drzewka-baner

10 000m2 lasu od PORSCHE INTER AUTO POLSKA

Z okazji 10-lecia istnienia Porsche Inter Auto w Polsce zorganizowaliśmy akcję sadzenia 10 000m2 drzew, a część z nich posadziliśmy wspólnie, pod okiem przedstawicieli Lasów Państwowych.

Zbiórka na rzecz schronisk

WSPIERAJ RAZEM Z NAMI - Zbiórka na rzecz schronisk w naszej okolicy.

Z okazji 10-lecia istnienia na Polskim rynku organizujemy kolejną aktywność - chcielibyśmy pomóc również tym, którzy sami o pomoc nie poproszą. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z listami potrzebnych przedmiotów.

SPORTOWE WYZWANIE

Sportowe wyzwanie jako PRZYGODA
z pracownikami Porsche Inter Auto Polska

W tym roku stawiamy na aktywność fizyczną. Startujemy w grupowym wyzwaniu. Zachęcamy naszych pracowników, aby ten rok spędzić aktywie z rodziną Porsche Inter Auto. Pragniemy poznać bliżej naszych pracowników, wszelkie ich aktywności w sporcie, pasje, zabawy, a może poświęcenia?

obcowanie ze sztuką

Obcowanie ze sztuką
w Porsche Inter Auto Polska.

W kalendarzu naszych wyzwań na 2022 rok, z okazji jubileuszu firmy, pojawiła się ogromna chęć obcowania ze sztuką. W Porsche Inter Auto Polska doceniamy kunszt malarstwa, a co za tym idzie twórczość polskich artystów.

Do wspólnego kontemplowania prac 10 mistrzów pędzla zapraszamy do Poznania. W jednym z naszych salonów, Porsche Centrum Poznań, artyści mają możliwość prezentowania wybranych przez siebie prac, a wszyscy odwiedzający salon okazję do ich podziwiania w zaciszu nietypowych przestrzeni.Poznajcie wspaniałych twórców i ich oryginalne prace.

wosp

Udział w WOŚP - 10 samochodów
elektrycznych wystawionych na licytacje.

Cyfra 10 będzie nam przyświecać przez cały rok. Z okazji Jubileuszu przekazujemy 10 samochodów elektrycznych na weekend.

W roku 2022 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Porsche Inter Auto Polska dołącza do wszystkich dobrej woli grających razem z WOŚP. Przekazujemy na licytację 10 elektrycznych samochodów do wykorzystania przez weekend. Aukcje prowadzimy ze sztabami WOŚP z różnych miast, aby każdy mógł wybrać dogodną dla siebie lokalizację.

Weź udział w licytacji w mieście, do którego masz najbliżej po odbiór samochodu na weekend.
Zapraszamy, emocje podczas licytacji oraz elektryzującego weekendu gwarantowane!