Porsche Inter Auto

Świętujmy razem 10 lat PIA

Let’s celebrate together!

Rok 2022, w którym świętujemy naszą jubileuszową obecność na rynku polskim, dedykujemy wszystkim otaczającym nas klientom, partnerom biznesowym, pracownikom i współpracownikom. Z tej okazji przygotowaliśmy 10 projektów, 10 inicjatyw uwzględniających wydarzenia i wartości opierające się w głównej mierze na społecznej odpowiedzialności biznesu; na inicjatywach uwzględniających interesy społeczne, ochronę środowiska, oraz relacje z wszystkimi partnerami. Wśród zaplanowanych aktywności będzie można także wygrać 10 wartościowych nagród.Zapraszamy do wspólnego świętowania!

ludzie

AKTUALNOŚCI

SPORTOWE WYZWANIE

Sportowe wyzwanie jako PRZYGODA
z pracownikami Porsche Inter Auto Polska

W tym roku stawiamy na aktywność fizyczną. Startujemy w grupowym wyzwaniu. Zachęcamy naszych pracowników, aby ten rok spędzić aktywie z rodziną Porsche Inter Auto. Pragniemy poznać bliżej naszych pracowników, wszelkie ich aktywności w sporcie, pasje, zabawy, a może poświęcenia?

obcowanie ze sztuką

18.03.2022

Obcowanie ze sztuką
w Porsche Inter Auto Polska.

W kalendarzu naszych wyzwań na 2022 rok, z okazji jubileuszu firmy, pojawiła się ogromna chęć obcowania ze sztuką. W Porsche Inter Auto Polska doceniamy kunszt malarstwa, a co za tym idzie twórczość polskich artystów.

Do wspólnego kontemplowania prac 10 mistrzów pędzla zapraszamy do Poznania. W jednym z naszych salonów, Porsche Centrum Poznań, artyści mają możliwość prezentowania wybranych przez siebie prac, a wszyscy odwiedzający salon okazję do ich podziwiania w zaciszu nietypowych przestrzeni.Poznajcie wspaniałych twórców i ich oryginalne prace.

wosp

04.01.2022

Udział w WOŚP - 10 samochodów
elektrycznych wystawionych na licytacje.

Cyfra 10 będzie nam przyświecać przez cały rok. Z okazji Jubileuszu przekazujemy 10 samochodów elektrycznych na weekend.

W roku 2022 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Porsche Inter Auto Polska dołącza do wszystkich dobrej woli grających razem z WOŚP. Przekazujemy na licytację 10 elektrycznych samochodów do wykorzystania przez weekend. Aukcje prowadzimy ze sztabami WOŚP z różnych miast, aby każdy mógł wybrać dogodną dla siebie lokalizację.

Weź udział w licytacji w mieście, do którego masz najbliżej po odbiór samochodu na weekend.
Zapraszamy, emocje podczas licytacji oraz elektryzującego weekendu gwarantowane!