Porsche Inter Auto

Świętujmy razem 10 lat PIA

Let’s celebrate together!

Rok 2022, w którym świętujemy naszą jubileuszową obecność na rynku polskim, dedykujemy wszystkim otaczającym nas klientom, partnerom biznesowym, pracownikom i współpracownikom. Z tej okazji przygotowaliśmy 10 projektów, 10 inicjatyw uwzględniających wydarzenia i wartości opierające się w głównej mierze na społecznej odpowiedzialności biznesu; na inicjatywach uwzględniających interesy społeczne, ochronę środowiska, oraz relacje z wszystkimi partnerami. Wśród zaplanowanych aktywności będzie można także wygrać 10 wartościowych nagród.Zapraszamy do wspólnego świętowania!

ludzie

AKTUALNOŚCI

wosp

04.01.2022

Udział w WOŚP - 10 samochodów
elektrycznych wystawionych na licytacje.

Cyfra 10 będzie nam przyświecać przez cały rok. Z okazji Jubileuszu przekazujemy 10 samochodów elektrycznych na weekend.

W roku 2022 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Porsche Inter Auto Polska dołącza do wszystkich dobrej woli grających razem z WOŚP. Przekazujemy na licytację 10 elektrycznych samochodów do wykorzystania przez weekend. Aukcje prowadzimy ze sztabami WOŚP z różnych miast, aby każdy mógł wybrać dogodną dla siebie lokalizację.

Weź udział w licytacji w mieście, do którego masz najbliżej po odbiór samochodu na weekend.
Zapraszamy, emocje podczas licytacji oraz elektryzującego weekendu gwarantowane!