korzysci

Auta używane
z korzyścią!


Zyskaj pakiet olejowy
w cenie samochodu

Kupując w salonach sieci Porsche Inter Auto Polska zyskujesz!


Wybrane samochody z rocznika 2011-2019 objęte są promocyjnym pakietem olejowym, który w salonach Das WeltAuto dokładamy w cenie zakupionego modelu.
Sprawdź szczegóły.

Wybierz model

Pakiet olejowy – wygodna usługa na 2 lata dla pojazdów używanych:

icon1

Kupionych wyłącznie
w sieci Das Welt Auto

icon2

4-letnich i starszych

icon3

marek Volkswagen, Škoda,
SEAT i Volkswagen Dostawcze

taigo
percent

2-letni pakiet olejowy obejmuje:


 • 2x wymianę oleju silnikowego
  (bez limitu km / bez względu na interwał producenta)
 • 2x sprawdzenie stanu technicznego samochodu
 • Listę kontrolną

Masz to w pakiecie:


 • Wymiana oleju w Autoryzowanym Serwisie

  Twój samochód ma zapewnioną obsługę najwyższej jakości. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części i narzędzi wskazanych przez producenta.

 • Rabat na wybrane usługi w ASO
 • Historia serwisowa

  Zwiększająca wiarygodność auta dla przyszłego nabywcy. Dzięki temu możesz w przyszłości sprzedać auto łatwiej i za lepszą cenę.

Zapytaj o szczegóły
passat
elipse-right
dots

Ile zyskujesz?

Pakiet olejowy
na 24 miesiące*

vw skoda seat

Pojemność silnika

do 1499 cm3

od 1500 cm3

Płatność jednorazowa

1 099 zł

1 299 zł

Płatność ratalna (24 równe raty)

50 zł

60 zł

Pakiet olejowy
na 24 miesiące*

vwd

Model

Caddy

Pozostałe modele

Płatność jednorazowa

1 199 zł

1 499 zł

Płatność ratalna (24 równe raty)

55 zł

70 zł

Pakiet możesz dokupić w ciągu 14 dni od daty zakupu auta używanego w sieci Das WeltAuto.

* Oferta obejmuje 2 wymiany oleju i 2-krotne sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. Części uwzględnione w pakiecie: olej silnikowy, filtr oleju, niezbędne korki/podkładki do wymiany oleju. Pakiet nie uwzględnia pozostałych części przeglądowych/eksploatacyjnych.

FORMULARZ KONTAKTOWYAdministratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe


map