Poznaj wyjątkowe oferty serwisowe

Wiosna rozkwita
korzyściami

Szczegóły oferty

Zadzwoń 22 223 15 87 lub zostaw
swoje dane, skontaktujemy się z Tobą

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń


Wiosna rozkwita korzyściami

Do naszych serwisów zawitała wiosna i rozkwitła korzystnymi ofertami. To idealny moment,
by zadbać o dobrą formę Twojego samochodu po sezonie zimowym i przygotować się do wakacji.
Niezależnie od tego, czy wybierasz się na krótką przejażdżkę czy w daleką podróż

– musisz mieć pewność, że wszystko w Twoim Volkswagenie jest sprawne,
a każda jazda będzie przebiegać komfortowo i bezpiecznie.

Przegląd wiosenny

Przegląd wiosenny oraz czyszczenie klimatyzacji z rabatem 15%

Nie daj się zaskoczyć podczas podróży i sprawdź kondycję swojego Volkswagena po zimie. Nasi specjaliści serwisowi dokładnie skontrolują najważniejsze układy Twojego samochodu oraz profesjonalnie zdezynfekują i wyczyszczą układ klimatyzacji, byś mógł cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą przez wiele kolejnych kilometrów. Nie zwlekaj i już dziś umów wizytę w naszym serwisie.

Zapytaj o ofertę
Przegląd wiosenny

Systemy transportowe z rabatem 15%. Zabierz wszystko, co potrzebne

Nie czekaj do wakacji i już teraz zadbaj o wygodny i bezpieczny transport Twojego bagażu. Umożliwią Ci to nasze systemy transportowe, perfekcyjnie dopasowane do konkretnego modelu samochodu. Dzięki nim przewieziesz prawie wszystko i stworzysz więcej przestrzeni dla siebie oraz pasażerów.

Zapytaj o ofertę
Przegląd wiosenny

Pakiety przeglądów. Wygodny sposób na kontrolę kosztów serwisu

Pakiety przeglądów serwisowych to wygoda oraz pewność najwyższej jakości usług. Twój samochód jest w najlepszych rękach, a Ty z góry znasz koszty przeglądów okresowych w ramach wybranego przez Ciebie wariantu. Oszczędzasz czas i zyskujesz wymierne oszczędności.

Zapytaj o ofertę