Porsche Kraków

Porsche Tarnów

Porsche Tychy

Porsche Katowice

Porsche Rybnik

Porsche Sosnowiec

Baner główny Złap okazję

Wyprzedaż to idealny moment na zakup wymarzonego samochodu
z rabatem nawet do 25 000 zł.

ZAMÓW
nowy samochód
z rocznika 2020
SPRAWDŹ
modele dostępne
od ręki!

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, liczba samochodów jest ograniczona!

+ 48 532 471 573

Golf

Golf zyskaj do

10 500 zł

T-Roc

T-Roc zyskaj do

17 500 zł

T-Cross

T-Cross zyskaj do

8 500 zł

Tiguan

Tiguan zyskaj do

14 800 zł

Touran

Touran zyskaj do

20 800 zł

Sprawdź ofertę w salonach Porsche Inter Auto Polska
Katowice, Kraków, Tarnów, Tychy, Rybnik, Sosnowiec !

Korzyść
{{ priceFormat.to(calc(offer.price_list,offer.price)) }} zł
Zlap okazje

{{ offer.brand_name }} {{ offer.model_name }}

{{ offer.title }} {{ offer.dealer_name }}

Moc maksymalna

Moc maksymalna:

{{ offer.power }} KM

Skrzynia biegów

Skrzynia biegów:

{{ offer.transmission }}

Rodzaj paliwa

Rodzaj paliwa:

{{ offer.fuel }}

Napęd

Napęd:

{{ offer.drive }}

Cena katalogowa

{{ priceFormat.to(offer.price_list) }} zł brutto


Cena promocyjna

Cena katalogowa

{{offer.price.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, " ") }} PLNbrutto

Zapytaj o rabat
Wyślij formularz
Zapytaj o rabat
Wyślij formularz

Przygotowujemy dla Ciebie ofertę!

Nie znalazłeś swojego Volkswagena?
Skontaktuj się z nami a przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie!

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Prezentowane informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Porsche Inter Auto Polska zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt omyłek.